| Nov a întrebat:

Salut, am si eu un telefon samsung S3500 are un an de cand il am l-am luat de la magazinele de Vodafone, de vreo 2 saptamani cand incerc sa trimit mesaje nu pot sa le trimit deoarece dau trimitere se incarca putin si imi zice Blocate, stie careva de ce sau cum as putea sa fac sa nu mai imi zica asa. stiu doar ca e de la setari > Mesaje Text de acolo dar nu stiu ce si cum sa fac care stie il rog frumos sa imi spuna. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o adresa centru am avut si eu aceeashi problema baga unde scrie adresa centru: +40722004000 fundita mea?

4 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Am avut si eu problema aceasta. Du-te la un sediul de la care ai cartela(Vodafone, Cosmote, Orange), le spui problema iar ei ti-o rezolva. Funda?

| DenisIonut01 a răspuns:

Spunele la aia de la Vodafone sau nu o fi numarul centru de mesaje?

| kiddutssa a răspuns:

Daca apare mesajul cu "blocate" Intra la setari mesaje si o sa ai undeva acolo mesaje filtrate" e posibil sa ai acolo trecut nr de la centru de mesaje. Incearca si anunta-ma daca ai reusit. De la cartela nu cred ca estewinking

| danutza_7300 a răspuns:

Probabil de la cartela am patit si eu asa si am schimbat cartela si am putut sa trimit msg
incearca si u poate este de la cartela