| missouri a întrebat:

TPU! happy
Am un telefon Samsung GT-S3100 iar de cateva luni, nu mai merge sa trimit mesaje. Scriu mesajul, dau "Trimitere", se incarca dar la sfarsit imi arata "Eroare". Nu e din cauza semnalului. Oriunde as fi, nu merge.
Voi ce spuneti? Care ar fi cauza? Este necesar sa ma duc la un reprezentant Vodafone?
Multumesc anticipat. happy

3 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Daca e încă în garanţie, aş zice să-l duci la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Samsung GT-S3100 si nu imi merge pe cosmote imi cere parola cum pot sa fac asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ai probleme cu cartele.Si eu am acest telefon dar nu sa intampat nimic. Oricum, prietena mea a avut un telefon care nici el nu trimea mesaje. Ea a incercat si pe al meu cu cartela ei si tot nu mergea.EU ZIC SA-TI SCHIMBI CARTELA.