| BogdanS a întrebat:

Am sie u o problema cu videoclipurile de pe net.Imi merg toate sacadat si imaginea este foarte proasta.In plus vocea este intrerupta.Mai are cineva problema asta. Ajutati-ma va rog.Nu mai pot sa vad niciun video pe youtube din cauza asta.De la ce ar putea fi.Net-ul imi merge bine insa videoclipurile nu. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

In primul rand, driverul placii grafice, apoi Adobe flash player si verifica-ti conexiunea la net.

| BogdanS explică (pentru iubitic):

La ce te referi prin conexiunea la internet.Ti-am zis.Netul merge foarte bine.

| iubitic a răspuns (pentru BogdanS):

Ok,daca netul merge bine, atunci incearca celelalte doua variante.

| BogdanS explică (pentru iubitic):

Mersi mult.Am updatat driverul si acum imi merge.Mersi mult.

6 răspunsuri:
| AHappyDay a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa verifici Adobe flash player(probabil este o versiune mai veche).Din moment ce ai spus ca netul merge bine asta este poate fi singura cauza.

| cristyle a răspuns:

Schimba calitatea imaginii(Change quality)

| Sevraj_3395 a răspuns:

Ai placa de baza foarte slaba. Sau rami. dar raman pe placa de baza.