| Florete_Fabian_1993 a întrebat:

Salut.Am transportat un pc 580 de km si acum se misca greu, m-am uitat la placa video si e umpic cazuta.P.S:am pc cu i5 si gtx 760.De deschis se deschide dar merge greu.Se poate repara?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cum adica e un pic cazuta? Vezi sa nu fi iesit din soket de la transport. Verifica sa fie toate conexiunile ok.

| K0sti a răspuns:

E un pic cazuta? laughing

Doar te-ai uitat? Sa nu pui mana, ca musca...

| CPAElites a răspuns:

Esti cretin?
Cum dracu sa lasi placa video si HDD-ul in PC?
Placa aia video are aproape 4kg la prima groapa a rupt slotul PCI-express iar HDD se strica la socuri.
Incearca cu alt Hard Disk.

| takemyword a răspuns:

Daca e "un pic cazuta" e probabil sa-ti fi rupt slotul sau (daca ai noroc) sa fi iesit din el, in ambele cazuri nu cred c-ar trebui sa mearga deloc. thinking

Poate se misca greu acum pentru ca e obosit, s-a tot miscat 580 de km...