| ionucmarele a întrebat:

Salut am trimis o tableta Allview alldro speed la service la eMAG. Avea o problema.Au reparato dar acum cred ca este alta problema.A 2 a zi dupa ce au aduso daca o foloseam 5minute se incalzea extrem de tare in parte cu butoanele touch, dar in cealalta parte era rece. Oare dc?

1 răspuns:
| Laliiiii a răspuns:

Nu prea mi se pare o problema deoarece butoaneele touch se incalzesc si la a mea m-am dus si au zis ca nu e asa mare problema si nu pateste nimic numai sa nu o folosesti in fiecare zii