| ionucmarele a întrebat:

am trimis o tableta la eMAG deoarece aparea niste impuritati pe ecran.Cei de la service eMAG mi-au spus ca probabil acumulatorul este umflat.Acum mi-a venit coletul dar am observat ca tableta are aceeasi problema pe care a avut-o si cand am trimis-o.Ei au spus ca au reparato dar nu cred.Atunci ce sa fac oare?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa reclamatie la OPC. Oficiul pentru Protectia Consumatorului.

| dannyel86 a răspuns:

Suna la eMag si explica-le din nou problema. Sunt convins ca vor fi totusi intelegatori. Numai in caz de refuz suni la OPC.

| DjYeti a răspuns:

O trimiti din nou si sa iti dea banii inapoi. Apoi cumperi tableta din alta parte