| YoIustin a întrebat:

Am un aparat foto digital Nikon coolpix L23 si recent s-a stricat la el clapita de la baterii.
Inlocuirea nu e o problema, ma descurc sa o schimb, problema e ca nu stiu de unde sa cumpar una noua.
Imi poate spune cineve de unde pot cumpara una de schimb?

P.S. Imi cer scuze daca nu am plasat intrebarea in categoria care trebuie, nu am gasit una potrivita sau cel putin nu am stiut eu unde sa o pun.

Răspuns Câştigător
| RedBull69 a răspuns:

Http://www.nikonisti.ro/service Sper Ca Team Ajutat! Daca Iti Gasesti Ai Noroc:))