| vioreltt a întrebat:

SAlut! Am un canal de youtube de tehnologie, am cateva videoclipuri pe el, dar nu mai stiu ce sa mai fac. As vrea si eu niste sugestii, nu prea as vrea sa fac tutoriale,
Multumesc! Vreau Raspunsuri sincere si fara batjocura!

1 răspuns:
| MonaDee99 a răspuns:

Incearca sa comunici cu cei care iti urmaresc acest canal, incearca sa faci ceea ce ar vrea ei sa vada. Nu stiu ce ai mai putea face pentru ca nu sunt in acest domeniu dar stiu ca orice ai face trebuie sa fie dorit ca sa fie urmarit.