| jmk a întrebat:

Cum sa fac doua (trei...) categorii de videoclipuri in cadrul aceluiasi canal YouTube?
Am un canal pe YouTube in care am creat/publicat mai multe videoclipuri.
Acuma, as vrea sa public alte videoclipuri in cadrul aceluiasi canal, dar care sa nu se amestece cu primele; practic vreau sa formez mai multe categorii de videoclipuri.

Răspuns Câştigător
| Costy2015 a răspuns:

Nu poţi face acest lucru. Dar la intrarea pe canal o să vezi aşa ceva, dai la liste şi faci categoriile, dar când o să dai la toate videoclipurile o să apară toate, indiferent de listele pe care le-ai creat.