| imale a întrebat:

Am un cont de e-mail care l'am folosit la creearea altui cont (stiti..trebuie adresa de mail ). Nu imi mai amintesc mail'ul..nu l'am mai folosit demult..in schimb parola o stiu. Se poate recupera cumva mail'ul daca stiu doar parola? Mersii.

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Aha, dar cred ca iti trebuie si intrebarile de securitate. si daca nu le mai stii aleluia cont

| imale explică (pentru tr3ig):

Stiu intrebarile de securitate.

| tr3ig a răspuns:

Atunci dai in continuare ce mai asteptiwinking

| imale explică (pentru tr3ig):

Da cum ajung la intrebarile alea? ca eu nu stiu asa ..numa dc uiti parola. La mine ii invers..stiu parola, da nu stiu mail'ul ..si mail de recuperare n'am.