| UnNumeCiudat a întrebat:

Am un galaxy fit, cum ii pot face upgrade sistemului de operare de la android 2.3.4 sa ajunga la android 2.3.6? Daca ii fac upgrade imi vor merge jocuri gen bad piggie, angry bird star wars?

3 răspunsuri:
| alexander2134 a răspuns:

Trebui sa te duci la o agentie gsm si sa le spui a iti schimba versiunea telefonului

| DanielNenu84 a răspuns:

Il rootezi si apoi pui ce android vrei tu. Rom-uri bune gasesti la XDA developers. Bafta! (sau mergi la un service si iti iau ei 50 ron si ti-l aranjeaza cu Android 4.0.4)