| anonim_4396 a întrebat:

Am un galaxy fit si am versiunea de android 2.3.4 si vreau sa o schimb cu versiunea 2.3.6 pentru ca numi merg anumite jocuri din cauza asta. Cum pot face asa ceva si de unde pot lua versiunea 2.3.6 si daca puteti sa mi dati si niste instructiuni... ar fi bune.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Incearca folosind kies, sa faci update. desi eu am 2.3.7 si zice la fel

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca cu kies, sau undeva in oras.desi nu vad de ce nu ar merge. jocurile care merg pe 2.3.4 merg si pe 2.3.6

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

De exemplu "bad pigles" zice " versiunea dispozitivului nu este compatibila " sau ceva de genu

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca folosind kies, sa faci update. desi eu am 2.3.7 si zice la fel

| MihaiG97 a răspuns:

Salut am si eu acest telefon si am facut exact cum scrie pe acest site: http://androidfit-ro.blogspot.ro/......0-la.html! Si ai acolo de unde sa descarci tot ce iti trebuie, dar sa urmezi in tocmai pasii! Eu am reusit sa il pun este destul de simplu!

| Androvip a răspuns:

Aplicatii si Jocuri Android GRATUITE
www.androvip.tk