| MentoSan a întrebat:

am un galaxy tab 2 7.0 si nu stiu cum pot instala anumite jocuri pe care le am copiate din pc.Jocurile arata cam asa http://img6.imageshack.us/img6/9691/jh7n.png si nu stiu ce le pot face...:)

Răspuns Câştigător
| Trollerul a răspuns:

Deci, transferi ce ai tu acolo pe card, intr-un folder nou, instalezi asphalt 6 APK, si arhiva o dezarhivezi, si ce ai in arhiva muti pe card in Android---> in folderul data, si poti sa te joci linistit happy

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Trebuie sa transferi fisierele APK pe tableta si sa le executi cu managerul de fisiere ca sa le instalezi.

| MentoSan explică (pentru al3xander):

Daca fac asa dupa ce instalez jocul ma pune sa fac download la nu stiu ce extensie a jocului, cred ca ar trebui facut ceva cu arhiva, sa o bag pe undeva. Arhiva ocupa cat extensia ceruta de joc banuiesc ce e acelasi lucru.

| al3xander a răspuns (pentru MentoSan):

Se refera la cache-ul jocului si este in arhiva aia. uite cum se procedeaza http://www.youtube.com/watch?v=9olEJ_0B52U