| narukgeo a întrebat:

Salut.Am un GPS MEDION GoPal E3215, imi puteti da niste site-uri de unde pot descarca aplicatii pentru el.De sx. skin-uri,harti, comenzi vocale etc. Va rog, aplicatiile cele mai interesante primesc funda+vot

Răspuns Câştigător
| AndreiDr a răspuns:

Trebuie sa cauti pentru acest GPS, si in special pentru dimensiunile ecranului.
Sunt aplicatii care merg pe ecran mai mare, in aceasta situatie tu nu vei vedea tot continutul.
iGo este foarte usor de instalat, il gasesti pe net, si vei gasi tutoriale, adica e simplu, sunt foldere cu voice, skins, maps sau source.
Succes

2 răspunsuri:
| AndreiDr a răspuns:

Cauta iGo.

| narukgeo explică (pentru AndreiDr):

Si cum descarc aplicatii?

| AndreiDr a răspuns (pentru narukgeo):

Trebuie sa cauti pentru acest GPS, si in special pentru dimensiunile ecranului.
Sunt aplicatii care merg pe ecran mai mare, in aceasta situatie tu nu vei vedea tot continutul.
iGo este foarte usor de instalat, il gasesti pe net, si vei gasi tutoriale, adica e simplu, sunt foldere cu voice, skins, maps sau source.
Succes