| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un HTC touch 2 modelul t3333. vreau sa instalez igo8 sau alt soft de navigatie care e compatibila si nu gasesc in rezolutia corecta imi arata prea mare si nu pot sa fac nimica cu el daca a mai instalat cineva pe modelul asta de telefon il rog sa ma ajute cu instalarea lui si sa imi spuna de unde pot sa il downloadez dau funda id de mess e valensteyn12 se poate comunica mai bine acolo...

3 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Pai rezolutia ii 240 x 320 pixeli

| anonim_4396 explică (pentru FPI):

Asta stiam si eu cea ce nu gaseam era igo8 in rezolutia asta am gasit mai multe versiuni dar nu 240x320 acum nu mai conteaza am scapat de el ma calca pe nervi laughing

| FPI a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok atunci nu am fost prea atent la intrebare scuzehappy