| angeloo12 a întrebat:

Salut am un iphone 4. La care i-am facut eu un jailbreak cu Os 5.11 si nu imi mai merge cartela ma intreb cam cat m-ar costa sa il decodez sau daca se poate face cu gevey ( cipul acela ) multumesc astept raspunsul vostru...

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Poate ai facut upgrade, nu jailbreak, cauta pe youtube, jailbreak OS 5.1.1 si vei gasi! Gevey e tot pentru decodare, se foloseste pentru versiunile noi la care nu merge(inca) jailbreak!

| angeloo12 explică:

Boss am firmware modem 04.12.01 te rog daca ma poti ajuta sa fac rost de un geveywinking raman dator id d mes johnny. dibb