| Alex1254 a întrebat:

Am un iPhone 6 si merge foarte greu internetul pe el.Se descarca greu aplicatii, nu merge Hd pe youtube, dar pe Pc merge bine.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kreisegger a răspuns:

Salutare,eu zic sa incerci sa mai dai refresh la router(adica sa il inchizi si sal deschizi iar) chiar daca merge bine la calculator, daca nu merge nici asta uitate sa vezi la telefon daca nu-i pornit si wifi si datele mobile ca daca sunt amandoua activate atunci aia i probleme daca nici asta nu merge incerca sa inchizi si sa deschizi telefonul de mai multe ori iar DACA nici asta nu merge dai o resetare din fabrica(adica readuce telefonul in starea in care a fost ca si atunci cand a fost cumparat)

Sper ca te-am ajutat Funda happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

La fel merge și pe datele mobile? Dacă da, atunci încearcă un reset. Dacă nu poate fi o problemă la routerul tău.

| Roxin a răspuns:

Salutare!

E original? Sa nu fie cumva replica...
Daca nu, mergi la un service pentru o resoftare.

O seara buna!