| P4u1 a întrebat:

Am un iphone 4 folist de 3 luni....La inceput nu am avut probleme cu el, insa chiar acum 10 minute am dezinstalat de pe Cydia, Siriport Original. Acuma imi merge foarte greu telefonul, am lag, jocurile nu merg bine.Ce trebuie sa fac? Am uitat sa va spun ca am IOS 5.1.1 si Jailbreak.

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Siriport original nu exista in sensul ca e ceva facut de rusi. Cand aveam i4 si am bagat siriport-ul telefonul imi mergea foarte greu e o porcarie care iti da softul peste cap. La un moment dat telefonul a inceput sa tremure si nu s-a oprit timp de 1 minut si apoi nu s-a mai aprins.A trebuit sa-l bag in recovery mode etc etc Recomand restore, iti va instala ioS 6.0.1, nu vei avea jailbreak dar macar ti se va misca telefonul in regula.