| adrian12349 a întrebat:

Salut, am un ipod nano care la incarcare imi apare un mar care apare si dispare..lam tinut la incarcat 2 ore dar nu vrea sa se aprinda ce fac?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Roaga-l frumos.

| adrian12349 explică (pentru daassh):

Esti amuzantlaughing..Mersi de raspuns oricumhappy

| daassh a răspuns (pentru adrian12349):

Ma bucur sa vad oameni cu simtul umorului, chiar daca nu stiu sa te ajuta in problema ta, si am facut-o gluma, vad ca ai raspuns pozitiv, de cele mai multe ori am fost injurat sau mai stiu eu, facut in toate felurile si ma mai si intrebau ce caut aici(la intrebare) daca nu stiu sa raspund.O sugestie pentru problema ta, daca ai garantie trimite-l la ei, sau daca nu du-te cu el la o persoana competenta sau la un GSM poate stiu aceeia ce s-a intamplat cu el.Succes!

| adrian12349 explică (pentru daassh):

Stiu deja ce are..nu face contact bine la incarcare si de aia nu se incarca

| daassh a răspuns (pentru adrian12349):

OK, ma bucur ca ai gasit problema.Succes!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baga-l in pc si resofteazal prin itunes si va merge ai cablu pentru usb presupun, sau du-te la astia care til rezolva pe 25 de lei la reprezentanta te stoarce de banii

| adrian12349 explică (pentru RAY):

As face s ce ai zice tu dar nu se conecteaza la calculator nu merge incarcat