| Sava_Radu_1981 a întrebat:

Salut,
Am un laptop ASUS X401U si displayul s-a rup sau ceva de genul, spart cred. Cat costa toata reparatia?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Trebuie schimbat displayul, iar acest lucru costă cîteva sute de lei asta depinde de cîti inch are displayul, si firma care il repară, mergi cu el la ăstia care repară telefoane mobile, ei repară si laptopuri, mergi cu laptopul, îl vede, si i ti si zice cit te costă. Succes.

| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Costa destul de mult, parerea mea e sa cumperi altul nou, nu se merita sa-l mai repari decat daca ai date importante pe el...