| Saitam a întrebat:

Salut,am un laptop Fujitsu care cand il pornesc se aprinde cateva secunde(se aud ventilatoarele si celelalte piese,iar apoi se sting toate si nu se mai aude nimic si nu se mai vede nimic, insa raman aprinse 2 butoane de la laptop sub mouse ca si cum ar fi pornit!
L-am conectat la un calculator am zis ca e de vina display-ul, a aparut logo-ul fujitsu si la fel a facut!
Ce sa fac?

1 răspuns:
| 4nt0ny0 a răspuns:

This is amazing! Visit http://clashofclanshackunlimitedgems.com/ - you receive free Clash of Clans gems instantly! Everybody uses this now! (ePRmW771HM)