| Alex99_5691 a întrebat:

Am un laptop HP G60. Din pcul vechi am scos o placa video Nvidia Gforce 9500GT si pe laptop am Nvidia 8500M G. Asi putea sa bag placa video 9500 in locul lui 8500 pe laptop? Va rog ajutor!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cata minte trebuie sa ai sa pui o asemenea intrebare? Unde crezi ca incape placa aia in laptop? Nu esti in stare sa faci o apreciere?

| Jipa95 a răspuns (pentru K0sti):

Te doare capu baa intri in depresie de la intrebarile astea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CMV1994 a răspuns:

Nu poti sa o schimbi deoarece placa video de pe HP G60 este chipset integrat! ( adica placa video e lipita pe placa de baza )