| AlbertoAby a întrebat:

Am un laptop HP pavilion dm1 si cand stau mai mult pe el adica cand se incinge nu mai functioneaza tastatura si mouse-ul din el daca pun alt mouse sau alta tastatura prin fir ca la pc acelea imi merg dar cele de la el nu am windows 7 edition famille ala...

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Incearca sa il cureti de praf, sau du-l la cineva care se pricepe. Daca nu, sa iti cumperi un stand-cooler pentru el, ca sa nu se mai incinga asa. Din cauza caldurii iti va face tot felul de probleme.