| noname04 a întrebat:

Salut am un laptop http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/ si as vrea sa stiu daca se poate schimba placa video pentru a duce jocul gta v

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,nu poti schimba placa video la laptop

| RAY a răspuns:

In scimb poti adauga inca 4gb ram si poate ca va merge macar pe low

| dfeel a răspuns:

Placile video la laptop nu se schimba...cel putin nu cu usurinta. Nu vei gasi la noi solutii externe si oricum nu ar merita efortul.
Oricum, nici restul configuratiei nu este adaptata pentru gaming deci daca asta iti doresti fie vinzi ce ai acum si achizitionezi un laptop in zona a 4000 Ron minim, fie il pastrezi pe asta pentru mobilitate si iti faci un sistem desktop pentru jocuri.