Apache
Întrebare recomandată | Apache a întrebat:

E prea mult 28 de milioane pentru laptopul acesta?

http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

15 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Din punctul meu de vedere, da. Dar costa mai mult si pentru ca are acel design mai slim daca pot spune asa+ ca are un ecran full hd, in banii astia, e ceva... Mari asteptari legat de performanta sa nu ai.

| Narcis2007 a răspuns:

Cam da acum depinde pentru ce vrei sa il iei

NOname
| NOname a răspuns:

Cam da.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut, amice.
Da, nu înţeleg de ce vrei să dai atâţea bani pe el când poţi să cumperi unu mai ieftin şi la fel de bun.

Eu am http://www.emag.ro/......D6T1JBBBM/ şi sunt foarte mulţumit.

Numai bine!

| Apache explică (pentru OnuOnulică):

Asta nu-i nimic...mi-a picat asta cu tronc :))

http://www.emag.ro/......D4T1JBBBM/

Ideea e ca nu imi pot face un pc top of the market avand in vedere ca nu stiu daca o sa raman in continuare acasa sau plec undeva pentru facultate.

Asa ca un laptop sa fie, si daca tot e sa imi iau unul...baremi sa iau ce e mai bun.
Mare gamer nu sunt..si nici nu fac editare foto/video, dar vreau totusi ce e mai bun acum ca sa ma tina pentru urmatorii ani.
*si imi place si designul....de ce sa mint

| OnuOnulică a răspuns (pentru Apache):

Se pare că eşti pus pe bani bro laughing)))

| Apache explică (pentru OnuOnulică):

Oarecum laughing

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Eu ma gandesc ca este mult prea mult pentru un asemenea calculator.

In plus si parametrii sunt cam obositi.

I5 e cam vechi, nu prea mai poate. 4200U este un procesor cu doua core-uri, hard disc-ul sta sa moara de vechi ce este...

| Ichnat a răspuns:

DA! Acum cateva luni mi-am luat unu mai bun cu 2200 lei, dar era la o promotie.

Cauta si tu promotii! happy

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Nu! Este prea putin!

| Allison2009 a răspuns:

Da.

| Bogdan13123 a răspuns:

Depinde si la ce il folosesti, dar laptopul este bun. Procesor Haswell, placa vidoe buna pentru un laptop, si display de calitate, design slim. Totusi, daca nu te intereseaza design-ul si display-ul, poti gasi ceva mai ieftin.

| mihaidina1222 a răspuns:

Recomand un allienware chiar si la mana a2a e bun si pentru gaming dar si pentru office

| Apache explică (pentru mihaidina1222):

Nu imi place designul...si e exagerat de scump.

E excelent pentru gaming dar nu cred ca se merita daca nu il folosesti strict pentru asta.

| horia421 a răspuns:

Din punct de vede calitate-pret este unul bun, sistemul fiind unul bun! procesor....etc! dar cum a zis si Ichnat mai jos poti astepta o promotie!