| DeGea1 a întrebat:

Am un laptop Packard Bell si am urmatoarea problema: ii dau drumul insa ecranul se face negru si se aude cand se deschide. Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| LiviuJoaca a răspuns:

Ecranele la sa calculatoare sint cu cerneala ca majoritatea din ele, mi s-a intamplat si mie numai ca nu la asa laptop l-am dus la reparatii si mmia schimbat ecranul findca cerneala sa scurs in intestinele lui.Fa si tu asa!

| DeGea1 explică (pentru LiviuJoaca):

Pe tine cat te a costat?

| untu a răspuns:

Displayul laptopului este spart? Daca nu e spart, inseamna ca nu functioneaza ledurile care lumineaza display sau poate laptopul este virusat, te sfatuiesc sa-l duci la un service-ul autorizat sa verifice defectiunea!

| K0sti a răspuns (pentru LiviuJoaca):

laughing Cernala Pelikan?
Aoleu...

| DeGea1 explică (pentru untu):

Nu este spart.