| 8Anonimul8 a întrebat:

Salut, am un laptop si efectiv dintr-o data cand il aprind mi se face ecranul negru si imi ramane cursorul pe ecran, nu imi merge absolut nici o comanda de pe tastatura. Am zis ok, reinstalez windowsul( apropo am 7), surpriza ca nu imi boot-eaza, nu pot face nimic sa pot reinstala. Am cautat peste tot, nu mai stiu ce sa ii fac, daca nici voi nu reusiti sa ma ajutati promit ca ajunge cu totul la tomberon, multumesc pentru orice sfat.

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

1. Nu arunca electrocasnice la tomberon, recicleaza-le responsabil: http://www.rorec.ro

2. In BIOS/UEFI poti sa intri? Se vede ceva pe ecran in vreun moment? Faptul ca se vede un cursor pe ecran e semn bun, daca nu se intializa ceva (RAM, CPU, placa video) nu vedeai nimic pe ecran.