| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Sony Vaio PCG-81212M, puțin cam vechi, și mă gândeam dacă s-ar merita să-l repar având în vedere că tastatura este puțin stricată, windows-ul cam încet, zgomotos, și lent uneori, sau să îl schimb cu un laptop Lenovo Thinkpad T520, clasa business.
Întreb deoarece caracteristicile celor două laptop-uri sunt asemănătoare, diferența, pentru mine, făcând-o aspectul fizic. Însă pentru că până la urmă vreau calitate, am nevoie de o părere obiectivă.
Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Schimba-l! T 520 e ok! Laptopuri cum nu se mai fac!

| Simo17 a răspuns:

Da mai bine l-ai repara deoarece nu il strici dar trebuie sa ii spui cuiva sa te ajute.