| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un laptop Toshiba cu windows 7 ultimate pe el si am vrut astazi sa il reinstalez dupa ce a aparut mesaju cu press any key to boot...s-a incarcat fisierele de la windows dupa care am primit urmatoarea eroare...
Windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer...
Status : 0xc000000e9

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Verifica memoria! Sau unitatea optica nu citeste bine, sau dvd-ul e scris prost, la viteza mare! Poate chiar si hardul are probleme!

| Dey09 a răspuns (pentru K0sti):

Memorie 400 gb liberi, dvd am sa incerc in seara asta altu ..acesta este pe 64 bits am sa incerc unu si pe 32..hardu sper sa nu aiba probleme este laptop nou de aproximativ 2 ani

| K0sti a răspuns (pentru Dey09):

Am spus memoria! Memoria e memorie, hard disk-ul e hard disk! Sunt doua lucruri total separate si independente!