| dNywOw a întrebat:

Azi am incercat sa-mi reinstalez windowsu si cand sa bootez imi da eroare "windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer 0xc00000e9" si nu pot nici cum sa bootez. Stie cineva ce se intampla? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

E de la hard. Intră în Bios şi pune SATA la hard, s-ar putea ca un virus să-ţi fi modificat asta. Vezi dacă merge. Dacă nu, încearcă să instalezi de pe un stick că s-ar putea să fie şi de la unitatea optică. Dacă tot nu merge, ţi s-a dus hardul.

| dNywOw explică (pentru Gizăz):

Am reusit de pe stick. Mersi

1 răspuns: