| Vlad_Marian_1998_jZcB a întrebat:

azi dimineata mi-am deschis laptopu si mi-a aparut asta :windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer a removable device such as an external usb ce sa fac? si am probleme si cu bateria ca nu mi se incarca si cand scot cablu de alimentare se stinge? sad

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate sa fie o defectiune de Windows sau de hardware. Incearca reinstalare Windows si daca nu merge du-l la reparat.

| Vlad_Marian_1998_jZcB explică (pentru Salontanul):

Si cum pot sa reinstalez windows-u?

| Salontanul a răspuns (pentru Vlad_Marian_1998_jZcB):

E complicat sa-ti explic. Cel mai bine ar fi sa vizionezi aceste clipuri video: https://www.google.ro/#q=instalare+windows&tbm=vid