| AlecsAnndru a întrebat:

am un laptop Toshiba satellite l350 si am windows xp in el, cand vreau sa intru intr'un joc imi zice ceva de 3d si latest driver, eu am directx 9c si driver de video in el dar placa video estee integrata..si nu stiu ce sa fac sa imi mearga jocurile funda pentru un rasp bun :X

Răspuns Câştigător
| Skrillex458 a răspuns:

Fa un update placii tale video:
1) Click dreapta pe My Computer si selecteaza optiunea Manage
2) In partea stanga a ferestrei cauta optiunea Device Manager
3) In partea dreapta care iti va aparea dai dublu click pe Display Adapters iar sub o sa iti apara numele placii tale video de exemplu: Intel Hd Graphics Family.
4) Dai click dreapta pe numele placii tale video si selectezi optiunea Update Driver Software
5) Ultimul pas: Alegi optiunea Search automatically for updated driver software si astepti sa iti faca update-ul