| MrMihaI347 a întrebat:

Am un laptop Toshiba Satelllite L50-B-11C, si am acolo spune ca am ca placa video AMD Radeon R5 230M, iar cand dau in dxdiag imi detecteaza o placa video Intel HD Graphics.
Este posibil sa pot sa o scot sau o sa pun pe cea amd pe plan principal?

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Placa video dedicata se gaseste in Screen Resolution ->Advanced Settings, placile lucreaza ambele la jocuri puternice, cand nu joci lucreaza doar cea integrata.