| Generalgrevious031 a întrebat:

Salut, am un laptop vechi HP 15-G011SQ si as vrea sa mai adaug inca o memorie RAM, acesta e bun pentru laptop-ul meu?

https://www.emag.ro/......E8WB7BBBM/

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nimeni nu poate sa-ti spuna daca este bun pentru ca nu stie nimic de laptop-ul tau! Ca ai pus tu marca si seria asta nu zice nimic iar daca cineva se ia numai dupa asta si iti zice ceva sa nu te miri ca dupa ce ai comandat produsul sa nu fie bun!
Ca sa fie totul bine cauta pe net laptop-ul tau exact cu aceleasi specificatii (componente) iar apoi pui un link cu laptop-ul iar unul cu placuta ram, NUMAI asa poate zice cineva sigur 100% daca acel ram ales de tine va fi bun pentru laptopul tau!