| justmemhn a întrebat:

Am un LCD Funai din 2008 care imi cam face probleme. Ma uitam intr-o zi la televizor si dintr-o data s-a facut imaginea neagra si au aparut niste dungi verticale multicolore. Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa-i fac. Pun aici si o imagine cu dungile respective : http://i.imgur.com/KJfxwtU.jpg

2 răspunsuri:
| ionutvas a răspuns:

S-a uzat (s-a dus display-ul) du-l la reparat sau ia-ti altul nou

| Ciocu_Costel_1977 a răspuns:

Asa arata si lcd meu Samsung si am gasit sursa in el prajita ai fii norocos daca ar fi sursa defecta eu am cumparat una la 200 de lei si merge 20 de ore din 24