| vlad4cs a întrebat:

Salut TPU! Astazi ma uitam la tv si, deodata au aparut niste dungi multicolore pe ecran si apoi ecranul a devenit negru.Am oprit televizorul, l-am scos din priza si apoi l-am pornit iar. Sa aprins, ecranul lumineaza dar este negru si nu se vede nimic pe el.Sonorul merge, pot sa schimb canalele, dar nu se vede nimic.
De la ce ar putea fi? Dau funda! (televizorul este acesta http://www.emag.ro/......D93JZBBBM/ si il am de 2luni.

Răspuns Câştigător
| BigAlex05 a răspuns:

La solicitarea garantiei este necesara prezentarea produsului defect in ambalajul original, impreuna cu accesoriile aferente si copiile de pe factura fiscala si certificatul de garantie. Bafta! happy

3 răspunsuri:
| BigAlex05 a răspuns:

Pare "de trimis în garanție "

| vlad4cs explică (pentru BigAlex05):

Daca l-am cumparat online, ce acte imi trebuie cand il duc la garantie?

| BigAlex05 a răspuns:

Încă ceva: pana sa îl trimiți în garanție, verifica în casa, poate l-a stricat cineva.