| DanRosu a întrebat:

Salut.am un LG gs290 si am cumparat un touch-screen nou.problema este ca tot nu merge touch-ul cand telefonul blocat si apas pe ecran se aprinde dar nu se deblocheaza.am descarcat LGMobile Support Tool sa ii dau o actualizare la soft, dar nu pot umbla pe tel ca sa se conecteze la pc.ce as putea sa-i fac? stiti cumva cum sa-i dau un hard reset, dar din butoane

1 răspuns:
| CorNNeL a răspuns:

Asta nu o poate rezolva decat aia de unde ai luat mobilu sau la doctor GSM du-te ca nimeni nu stie ce sa-ti faca. FUDa plz?