| Jxjdjd a întrebat:

Telefonul meu (LG f60) s-a blocat in screenul "LG Life's Good" in timp ce ii faceam un hard reset. Hard reset-ul l-am facut ca urmare a aceluiasi lucru, s-a blocat in acest screen. E urgent.

Răspuns Câştigător
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.Pentru a remedia problema este indicat sa ajungi cu telefonul la un service gsm de la tine din localitate.In principiu trebuie rescris softul. Daca esti din Bucuresti intra pe www.ServiceTelefoane.ro si fa o programare.

1 răspuns: