| alexgunner a întrebat:

Salut am un LG KM 900 Arena si nu mai merge touchscreenu bine, daca pun display nou pe el o sa mearga? intreb pentru ca nu stiu exact cum e touchscreenu la el pare a fi lipit pe ecran.
care aveti asa ceva si stiti la ce ma refer va rog ajutati-ma...multumesc

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pare lipit dar nu e :

http://www.okazii.ro/cautare/touchscreen+lg+km900+arena.html

Daca display-ul nu are probleme nu e nevoie de inlocuire ci doar touchscreen-ul.Recomand un service daca nu te pricepi.

| Husicel a răspuns:

Trebuie dus și resoftat