| JohnnySilverhand a întrebat:

Salut, am un LG Optimus One(stiu, e un telefon varza, asta se intampla cand nu ai grija de telefoane), puteam sa ma conectez pe google play fara probleme, dar azi imi da eroare, contul il pun bine, dar imi zice ca parola sau numele sunt gresite. Stiti cauza?

1 răspuns:
| Denis269 a răspuns:

Da, nu are legatura cu hostul! Pe romaneste ai pierdut un "#"! Acel "#" face legatura cu hostul! Iti recomand sa te duci la service sau daca este root-at poti face asta simplu! Ai nevoie de Root Browser, intri in el si cauti ceva "System" si cauti "etc" si intrii in el! Dupa cauti "host" si vei vedea niste numere! unele poate o sa aiba "#play.google.com... si niste numere" si unele sunt fara "#"! EX : "play.google.com. si niste numere" tu atunci trebuie sa pui in fata acolo un "#" si ai reactivat hostul! Sper ca ai inteles si ca te-am ajutat!