| adrianutu a întrebat:

Salut am un modem clicknet romtelecom model SmartAX MT882
si as vrea sa stiu daca se arde imi aduce altul wirles? cel mai bun raspuns funda

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca este inchiriat sau l-ai achizitionat cand ti-ai tras netu si mai este inca in perioada de garantie, cu siguranta ti-l va schimba atunci cand se defecteaza sau merge ceva prost la el.

| AdiFCD a răspuns:

Daca e inca in garantie, da, vei primi altul. Daca nu, va trebui sa cumperi tu altul. PReturile routerelor wireless incep de la 50 de lei... pe eMAG happy oricum sunt ok la acei bani. Succes!