| AlexIonut1 a întrebat:

Salut, am un modem HUAWEI SmartAX MT882 si viteze la internet de 10.0 Mbps, dar cand descarc ceva, nu descarc cu mai mult de 7.0 Mbps, stiti oare de ce?
App, am netul de la Romtelecom Clicknet.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Cattuzu a răspuns:

Posibil sa fie si firul de la stalp la modembig grin

3 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai ionute uita-te sa ai semnal plin ca daca nai nu merge repede,,, si ionute fii bucuros 7 mb pe secunda ai mult,,, mult ai 2 mb si tu ai 7,, eu daca aveam asa imi trebuia inca 4 hard diskuri de 1 tb,, ionute ia id-meu ca am ceva sa-ti spun silviu. pustiu23.

| Cattuzu a răspuns:

U esti sigur k ai 7 mbps sau 700 kbps, pentru ca si eu am banda de 6mb si descarc cu 600kbps nici decum cu 6mbps, conteaza mult si site-urile de unde descarcibig grin

| AlexIonut1 explică (pentru Cattuzu):

700kbps gerseala mea, fiserele le iau mai mult dupa file list.

| Cattuzu a răspuns (pentru AlexIonut1):

Posibil sa fie si firul de la stalp la modembig grin