| DarrDarr a întrebat:

Am un mouse de la Trust EasyClick Wireless Mouse, mouse-ul este bagat in usb langa tastatura, cand am aprins ieri laptop-ul am inversat usb-urile din greseala iar acum mouse-ul nu mai merge straight face va rog spuneti-mi ce sa fac.Am dezinstalat usb-urile, le-am bat la loc, tastatura a fost instalata dar la mouse imi zice asa : "Device driver software was not successfully installed"! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| vladlove123 a răspuns:

Schimba-le la loc cum au fost, iar daca nu merge nici atunci inseamna ca s-a stricat ceva la mufa de la usb... funda