| bibi5961 a întrebat:

am un Nokia 5800 xm cu symbian, intreabarea mea este daca pot sa-mi pun android pe el!?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Teoretic da... dar e mult de munca si o sa ai prea multe bug-uri
In primul rand specificatiile tehnice ale unui Nokia 5800 sunt prea slabe ca sa suporte android!
Poate reusesti sa il hackuiesti sa iti porneasca... dar iti va merge ca dracu
2 ) Gandeste-te ca cel mai slab telefon cu android este de 2 ori mai bun decat un Nokia 5800...
E foarte greu sa reusesti o configuratie stabila pe acest telefon

2 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Nu

| thecakeisalie a răspuns:

Nu, nu poti.