| AlexBitza a întrebat:

Salut am un Nokia 6111 si nu stiu ce are dar nu mai suna melodiia de apel nici macar melodiile pe care le am in el plus ca nici vibratiile nu merg
Este vreo problema cu difuzorul sau?
O zi buna si multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Posibil sa se fi defectat driverul (un circui integrat) care comanda difuzorul si vibratorul sau mai exista posibilitatea sa ai probleme cu softul lui, parerea mea este ca trebuie sa mergi la un atelier specializat ca sa-ti remedieze problema si te costa cam 40 lei pentru driver si aproximativ 35 lei pentru soft.