| BoMbeRmEn a întrebat:

am un NOKIA 6303 si as vrea sa descarc niste jocuri de pe internet pentru acest telefon.De pe ce site? Eu am descarcat cateva dar cand le deschid imi cere internet sau pur si simplu nu se deschid. Ce imi recomandati? THX funda!

3 răspunsuri:
| BoMbeRmEn explică:

Si de unde stiu eu numele jocului?

| alexelu54 a răspuns:

Salut, si eu am acelasi telefon, si, cand vreau sa imi descarc un joc scriu pe google: download (numele jocului) for Nokia 6303.Nu stiu daca pe tine te va ajuta dar mie mi-a mers.