| Balica_Valentin_1997 a întrebat:

Am un Nokia Asha 311 si i-am bagat azi cod de siguranta si l-am bagat de cateva ori la nimereala, chiar daca stiam codul corect. Acum imi da eroare cand vreau sa il deblochez, chiar daca ii introduc codul corect. Mentionez ca am incercat si variantele : 0000, 12345. Cum pot rezolva problema? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Dany127 a răspuns:

Ce eroare iti da?

| Balica_Valentin_1997 explică (pentru Dany127):

Am rezolvat problema happy Multumesc mult! L-am lasat mai mult timp fara sa-i bag codul si si-a revenit.

| Dany127 a răspuns (pentru Balica_Valentin_1997):

Ok

| Ionela296 a răspuns:

Offff :@ Eu am aceeasi problema acum sad A incercat cineva codul gresit de 2 ori si l-am incercat si eu de 2 ori chiar daca-l stiam si acum imi apare,, Eroare de cod'' si nu stiu ce sa faccccc.Cum ai rezolvat problema? Te rog ajuta-ma [-o