| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor
am un vechi telefon dar inca de nadejde.
acesta e un nokia 1101 si nu ii mai stiu codul de securitate
mentionez ca e schimbat deci nu mai e cel cu 12345 sau alte din astea
am incercat cu master cod si astea pe baza de imei...totu ok, i-mi genereaza codul respectiv dar nu stiu cum sa il introduc.
imei-ul este 357957005071584
deci pe scurt... vreau un cod care sa ii reseteze codul de siguranta, si modalitatea introducerii acestuia.
primul raspuns corect primeste funditahappy

3 răspunsuri:
| cybershot a răspuns:

Acelasi cod l-am primit me zeci de pagini de profil si pe acel Nokia calculator si anume 6432473674 doar ca nu stiu cum sa il introduc

| cybershot a răspuns:

Chiar nu se pricepe nimeni?
nu vrea nimeni o fundita? big grin

| maryellen91 a răspuns:

Te duci la service sau cumperi alt tel