| vLaDxB08 a întrebat:

Salut, am un Nokia e5 si un card microsd de 2gb, problema e ca in memory card nu este nici un folder / fisier, doar ca in music player sunt melodiile de pe card iar la memorie zice 200 mb din 2gb free. Cine stie cum pot face sa apara iar folderele, tin sa anunt ca acum 2 zile apareau. Dau funda pentru raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Vei pierde tot, dar incearca sa scoti cardul din tel si sa-l bagi iarasi, daca tot nu apar da-i un format la card.