| STeLiSTiOn a întrebat:

Am un playstation 3 versiunea 3.70,cum pot sa-l modez? Cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu un stick usb (jailbreak) dar sa fii atent ca trebuie sa fie sub versiunea 3.70

| simaalex98 a răspuns:

Mda...ce sa zic daca vrei cum a zis Misogin daca nu mai sigur este sa cauti pe net pe cineva care stiewinking

| simaalex98 a răspuns:

Poti si cum a zis Misogin poti si sa cauti un expert este mai recomandat pe al meu am incercat sa mi-l modez si bau nu mai citeste jocuri nimic controlerele nu mai merg...